estetica life güzellik salonu telefon whatsapp estetica life güzellik Facebook instagram estetica life güzellik adana estetica life youtube merve çakmak mvp travel turizm

 KİRPİK LİFTİNG

 

Vitamin takviyeleriyle yapılan kirpik bakım işlemidir. Uygulama kirpiklerinize 2-3 ay süre ile ideal uzunluk keskin kıvrım ve gözle görülür dolgunluk sağlar. Besleyici maddeler sayesinde kirpik yapısını güçlendirir. Uygulama aşamaları aşağıdaki gibidir :

 

Kirpiklerin komple temizlenmesi, yağlardan arındırılması, tene hoş etki yaratan,yumuşatan özel hazırlık karışımının sürülmesi ve protein ile beslenmesi,

İkinci basamakta, silikonlu projektör yerleştirilir, bunun sayesinde kirpikler yukarı doğru taranır.

Üçüncü etapta, kirpikler keratinle doldurulur.

Dördüncü basamakta; kirpiklerin yapısını kalınlaştıran pigment ile doldurulur.

Beşinci ve son aşamada; vitamin ile kirpikler beslenir.

 

Doğal kirpiklerin kalınlaşır, beslenir, kıvrımlı bir görünüm kazanır ve güçlenir. İşlem sonrası kısıtlama olarak sadece 24saat ıslatılmamasına dikkat edilmelidir. Uygulama, kirpiklerde alerjiye neden olmaz kirpiklerin yapısını güçlü parlak ve yumuşak hale getirir.

 

Uygulamadan sonra kirpiklerinizi her türlü kozmetik malzemelerle yıkamak mümkün - her türlü göz çevresi kremler kullanılabilir- her şekilde uyumak mümkün-saunaya girilebilir- denizde yüzülebilir - lens kullanılabilir - rimel sürülebilir.

 

Uygulamanın yapılamayacağı durumlar:

Göz hastalıkları olanlarda - Hassas gözler ve alerji eğilimli göz hastalarında kullanılması sakıncalı olabilir.    Copyright © 2018 Estetica Life Güzellik Merkezi. Tüm hakları saklıdır.    

Adana Web Tasarım