estetica life güzellik salonu telefon whatsapp estetica life güzellik Facebook instagram estetica life güzellik adana estetica life youtube merve çakmak mvp travel turizm

 HAKKIMIZDA

 

Müşterilerimizin rahat ve konforu için her türlü detay düşünülerek dekore edilmiş geniş, ferah salonumuzun sıcak ambiansını siz de hissedeceksiniz. Hijyen,konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz her hizmetin ayrı bir bölümü olan merkezimizde bulunmanın huzur ve keyfini yaşayacaksınız.

Estetica Life Güzellik Merkezi konularında uzman kadrosuyla, sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu modern, samimi ve güler yüzlü ekiple tanışmanız ve dilediğiniz konu hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken bizi aramanız..

Adana’da Kenan Evren Bulvarı üzerinde sizlere hizmet veren güzellik merkezimiz dünya çapındaki gelişmelerin takip edilmesi ve en iyi şekilde uygulanması en temel prensibi olup, deneyimli, güleryüzlü kadrosuyla kendinizi bakımlı ve sağlıklı hissetmenizi sağlar.

Estetica Life,kurulduğu günden bugüne, lazer epilasyonundan dermapene, medikal cilt bakımından kirpik lifting uygulamlarına, kalıcı makyajdan ozon terapi hizmetlerine kadar birçok alanda güleryüzlü ve alanında uzman personeliyle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan yaklaşım anlayışıyla hizmet vermektedir.

Estetica Life olarak ilk günkü heyecan ve disiplinimizle sürekli yenilikler peşinde koşuyor, sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde motive oluyoruz.

 

Sizi Kahve İçmeye Bekliyoruz !  Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkürler...     Copyright © 2018 Estetica Life Güzellik Merkezi. Tüm hakları saklıdır.  

Adana Web Tasarım