estetica life güzellik salonu telefon whatsapp estetica life güzellik Facebook instagram estetica life güzellik adana estetica life youtube merve çakmak mvp travel turizm

 EL VE AYAK BAKIMI

 

Sağlığımız açısından büyük önem taşıyan el ve ayaklarımızın bakımının profesyonelce yaptırılması gerekir. Biz Estetica Life olarak klasik yöntemlerin yanında uzun eğitim gerektiren topuk dikeni, batık tırnak gibi vakalara da çözüm sunuyoruz.

Hem kadın hem erkeklerin düzenli olarak yaptırması gereken ayak bakımı sağlık açısından büyük önem taşır. Kan dolaşımını hızlandırarak harekete geçmesini sağlayan medikal ayak bakımı, aynı zamanda vücudu da rahatlatır. Vücudun rahatlamasıyla gece uygularınız da düzene girer.

Düzenli yaptırılan ayak bakımlarıyla birlikte tırnak dibindeki et ve sertleşen bölgelerin daha az çıktığı görülür.

Herkes ellerinin bakımlı olmasını ister. Doğru yerde ve doğru şekilde steril edilen aletlerle yapılması gereken bu bakımlar, yanlış uygulandığı takdirde birçok hastalığa davetiye çıkarır. Manikür yaptırırken tırnak diplerindeki etlerin tamamının temizlenmesi aslında yanlıştır. Bu etler koruma görevi gördüğü için tamamının temizlenmemesi gerekir.    Copyright © 2018 Estetica Life Güzellik Merkezi. Tüm hakları saklıdır.    

Adana Web Tasarım