estetica life güzellik salonu telefon whatsapp estetica life güzellik Facebook instagram estetica life güzellik adana estetica life youtube merve çakmak mvp travel turizm

 MEDİKAL CİLT BAKIMI

 

İçerdiği Serumlarda cildi derinlemesine temizleyen asitler ve ciltteki su tutulumunu kat kat fazla yapan hyalorunik asit bulunuyor.Cilt bir tarafta temizlenirken diğer taraftan ölü doku ve toksinlerden arındırılıyor.

İlk defa cilt temizleme,soyma,yenileme,nemlendirme,antioksidan koruma,akne tedavisi,işlemlerinin kombine edildiği sistemdir.

- Cildi derinlemesine nemlendirirken bir yandan da gözenekler temizlenip yüzey düzensizlikleri giderilir.

- Tahrişe yol açmadan cildin üst tabakasının peeling ini sağlar.

- Acısız ,tahrişsiz,siyah nokta ve gözenek temizliği sağlar.

- Antioksidanlar ve peptidler cilde cihaz yardımı ile uygulanır.

 

Kullanıldığı Durumlar

- Tıkalı ve genişlemiş gözenekler

- yağlı cilt

- Akne

- Kuru ve nemsiz cilde nem kazandırmak

- Güneş Hasarı

- İnce Çizgiler

- Renk Düzensizlikleri

  

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır.Aksi takdirde UV ışınları,makyaj,serbest radikaller,sigara,stres,hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur. Cildimizin canlılığı,parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir.Dolayısıyla 20'li yaşlardan itibaren her bayanın temizlik,bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır.

     Copyright © 2018 Estetica Life Güzellik Merkezi. Tüm hakları saklıdır.    

Adana Web Tasarım